Deportivo Alaves Athletic Bilbao Atletico Madryt FC Barcelona Celta Vigo Deportivo La Coruna Eibar Espanyol Granada Las Palmas Leganes Malaga Osasuna Real Betis Real Madryt Real Sociedad Sevilla Sporting Gijon Valencia Villarreal

Zidane: Benzema zareagował na krytykę w najlepszych ze sposobów

Real Madryt Cezary @16.02.2017 | Przeczytano 596 razy

Źródło: marca.com

Menedżer Realu Madryt na konferencji prasowej po meczu z Napoli pochwalił swój zespół, a w szczególności strzelca pierwszej bramki, Karima Benzemę.

W pierwszym spotkaniu 1/8 finału Ligi Mistrzów Real Madryt po świetnym meczu pokonał Napoli 3:1, choć początek nie zwiastował niczego dobrego, kiedy zaskakującego gola z kilkudziesięciu metrów strzelił Lorenzo Insigne. Później jednak Królewscy zaprezentowali świetną dyspozycję, wypracowując sobie solidną zaliczkę przed rewanżem.

Oto najciekawsze wypowiedzi Zidane'a po tym meczu:

Odrobienie strat

W rewanżu szanse będą równe dla obu drużyn i będzie to trudny mecz. 3:1 to jednak dobry wynik, ale nie ostateczny.

James Rodriguez

Rozegrał bardzo dobry mecz. W pierwszej połowie dawał nam spokój w środku pola i umiejętnie rozrzucał piłki. Jestem zadowolony z jego postawy, jak i całego zespołu.

Karim Benzema

Pokazał, jak mocną ma osobowość. Udowodnił, że mimo krytycznych momentów, jakie miały miejsce w ostatnim czasie, potrafi odpowiedzieć w najlepszych z możliwych sposobów. Karim zasłużył na tego gola, zawsze stwarza niebezpieczeństwo.

Mecz

Zagraliśmy świetny mecz, nie wiem, czy nie najlepszy w tej edycji. Szczególnie dobrze spisaliśmy się w pierwszej połowie, kiedy szybko zareagowaliśmy na straconego gola. Dążyliśmy do swego i wróciliśmy do gry, ale przed nami rewanż.

Znalezione obrazy dla zapytania real napoli 3:1

Tagi: James Rodriguez, Karim Benzema, konferencja, liga mistrzów, Napoli, Real Madryt, Wywiad, Zinedine Zidane