Deportivo Alavés Athletic Bilbao Atlético Madryt FC Barcelona Celta Vigo Deportivo La Coruña Eibar Espanyol Getafe Girona Las Palmas Leganés Levante Málaga Real Betis Real Madryt Real Sociedad Sevilla Valencia Villarreal

Sarri: Na San Paolo będzie piekło

Liga Mistrzów Cezary @16.02.2017 | Przeczytano 167 razy

Źródło: marca.com

Menedżer Napoli był niezadowolony z postawy swoich zawodników we wczorajszym meczu na Santiago Bernabeu, ale zapowiedział, że w rewanżu Królewscy będą mieli niezwykle ciężko.

Maurizio Sarri rozpoczął psychologiczne zagrywki po porażce w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów (3:1). Włoski menedżer Napoli zapowiedział, że w rewanżu na San Paolo Królewskich czeka ,,piekło".

Oto najciekawsze wypowiedzi Sarriego z konferencji prasowej:

O meczu

Straciliśmy wiele piłek, a w meczu takim rywalem jak Real to duży problem. Mieliśmy do czynienia z bardzo dobrym zespołem, jednym z najlepszych na świecie. Przykro mi, że popełniliśmy więcej błędów, niż zwykle. Czasami dziennikarze mają dziwne opinie na temat futbolu.

O krytyce ze strony Laurentisa

Ja jestem osobą, która podejmuje decyzje. Prezydent może wyrażać swoje opinie, ale ja jestem tym, który o wszystkim decyduje. Próbowaliśmy wszystkiego. Mieliśmy Milika na ławce, ale nie mogłem dać mu więcej, niż 10-15 minut. Mógł nam pomóc, ale jeszcze nie jest gotowy.

O błędach

Kiedy popełniasz tak dużo błędów, ciężko jest organizować kontrataki. Nigdy nie wiesz, jak rywal zareaguje na stratę bramki. Nie mieliśmy szansy na wdrożenie naszego szaleństwa w grę.

O przemowie Maradony w szatni

Diego mówił do zawodników przez 30 sekund. Jest legendą w Neapolu i miał na nich wpływ. To nie może być przypadek, że pierwsze 15  minut było w naszym wykonaniu najlepsze. Później zaczęliśmy robić dużo technicznych błędów. W meczach z Realem jednak nie trudno o pomyłki.

O rewanżu

Nie sądzę, że musimy wysyłać jakiekolwiek wiadomości. W rewanżu na San Paolo będzie piekło. Jeśli uda nam się zrobić coś ważnego w pierwszych dziesięciu minutach, reakcja fanów będzie niesamowita. To będzie dla nas trudny mecz, ale dla Realu także.

Tagi: konferencja, liga mistrzów, Maurizio Sarri, Napoli, Real Madryt, Wywiad