Deportivo Alaves Athletic Bilbao Atletico Madryt FC Barcelona Celta Vigo Deportivo La Coruna Eibar Espanyol Granada Las Palmas Leganes Malaga Osasuna Real Betis Real Madryt Real Sociedad Sevilla Sporting Gijon Valencia Villarreal

Perez obserwował Aguero i Mbappe?

Real Madryt fizi94 @18.03.2017 | Przeczytano 487 razy

Perez obserwował Aguero i Mbappe?
Źródło: FourFourTwo

Według France Football sternik Realu Madryt - Florentino Perez zagościł na trybunach Stade Louis II podczas środowego starcia pomiędzy AS Monaco a Manchesterem City.

Spekuluje się, że jeśli prezes Królewskich przyglądał się jakiemuś zawodnikowi The Citizens pod kątem ewentualnego transferu to mogło chodzić tylko o jednego gracza - Sergio Aguero. Nie od dziś wiadomo, że Hiszpan jest wielkim fanem talentu Argentyńczyka i bardzo chętnie widziałby go w koszulce Realu Madryt.

Perez chciał również na własne oczy zobaczyć piłkarza AS Monaco, który w ostatnich tygodniach jest najbardziej rozchwytywanym kąskiem na rynku transferowym. Mowa oczywiście o Kylianie Mbappe, który w tym sezonie robi zawrotną karierę i już teraz wyceniany jest na 80 milionów euro! Według wielu to właśnie on może być letnim wzmocnieniem Los Blancos, zwłaszcza że już kiedyś był bardzo bliski dołączenie do drużyny z Madrytu.

 

 


Źródło: FranceFootball

Tagi: Florentino Perez, Kylian Mbappe, Real Madryt, Sergio Aguero

Powiązane artykuły
Zobacz także

Komentarze (15 opinii) Obserwuj Dodaj opinię

dodano: 21.03.2017, 13:19, #1 Arturro [88.220.49.***]
Jak widzę Pereza szukającego trądziku to mnie obrzydzenie bierze. Fuj lub _uj :)
dodano: 20.03.2017, 10:49, #2 Arturro [88.220.49.***]
Perez obserwował ... żałosne. Co ten dziadek wie o umiejętnościach czysto piłkarskich.
dodano: 21.03.2017, 06:09, #3 SpiiQzor [94.254.224.***]
Na pewno wie kwadrylion razy więcej od ciebie ;)
dodano: 18.03.2017, 12:22, #4 czarodziej
Czytałem gdzieś, że Barcelona coś powiedziała o Aguero i Mbappe już Perez się nimi interesuje. Typowe pieski ogrodnika.
dodano: 18.03.2017, 12:42, #5 Królewski [5.174.206.***]
Co ty czytasz dzieciaku że masz tak czerep zryty?
dodano: 18.03.2017, 13:19, #6 czarodziej
Mam wrażenie, że przynajmniej połowa nicków niezalogowanych "kibiców" Realu to należy do jednej osoby. SpiQtas się trochę opanował to zaczyna Qrewski. Czy z wami nigdy nie będzie względnego spokoju?
dodano: 18.03.2017, 18:15, #7 SpiiQzor [95.160.154.***]
Przestań obrażać nas i Real Madryt, wtedy szukaj spokoju ;)
dodano: 18.03.2017, 18:16, #8 SpiiQzor [95.160.154.***]
Przestań obrażać nas i Real Madryt, wtedy szukaj spokoju ;)
dodano: 19.03.2017, 03:44, #9 czarodziej
To niech biały klubik przestanie stosować klauzulę jak pieski ogrodnika, bo póki co to pisze jak jest.
dodano: 19.03.2017, 04:41, #10 SpiiQzor [94.254.163.***]
Niby dlaczego skoro takie cos nie jest zabronione? Inteligentny Klub, to tak robi.
dodano: 19.03.2017, 16:45, #11 czarodziej
Boją się Barcy jak ognia. Najlepszy klub nie musi podkupować zawodników komu innemu. Jak jest się słabym to się wymyśla takie zagrywki, bo się wie, że w inny sposób nie da się pokonać silniejszego rywala. Tak pomyśl logicznie. Taki powiedzmy Di Maria był "za słaby" na Real to co im szkodzi sprzedać słabeusza do Barcy? Czy słaby Di Maria im pomoże? Ale Real wie, że Barca z potencjalnie słabszych zawodników robi gwiazdy i się boi. Real kupuje najlepszych i obniża im poziom, a Barca kupuje solidnych grajków i podwyższa ich poziom. Dlatego w Madrycie s*ają w portki i wymyślają różne haczyki, bo wiedzą, że maksymalnego poziomu Barcy nie osiągną.
dodano: 20.03.2017, 08:50, #12 SpiiQzor [94.254.130.***]
Twój klub stosuje tą sama politykę wobec Realu (Figo wyjątek) więc naprawdę albo udajesz albo jesteś głupi:) i od kiedy Real boi sie grać z barceloną? W bezpośrednich starciach nad nimi królują :)
dodano: 21.03.2017, 00:16, #13 czarodziej
SpiQtasie przynajmniej nie słyszałem o takich klauzulach, żeby piłkarze Barcy nie mogli grać w Srealu. Może podaj jakiś przykład piłkarza, który ma taki zapis.
dodano: 18.03.2017, 23:45, #14 Arturro [188.146.8.***]
Czarodziej, weź tych KÓREWSKICH SPIIUTASÓW na spokój. To typowe błazny, uwielbiające walić gruchę jeden drugiemu. Pies ich srał jak ten cały marny skorumpowany madrycki klubik
dodano: 19.03.2017, 00:57, #15 SpiiQzor [94.254.178.***]
Typowy visca el łepek :)
Części samochodowe w iParts.pl
R E K L A M A
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.