Deportivo Alaves Athletic Bilbao Atletico Madryt FC Barcelona Celta Vigo Deportivo La Coruna Eibar Espanyol Granada Las Palmas Leganes Malaga Osasuna Real Betis Real Madryt Real Sociedad Sevilla Sporting Gijon Valencia Villarreal

Coentrao zapłacił cztery tysiące euro za uzyskanie prawa jazdy

Real Madryt Cezary @18.03.2017 | Przeczytano 251 razy

Coentrao zapłacił cztery tysiące euro za uzyskanie prawa jazdy
Źródło: marca.com

Portugalski obrońca Realu Madryt po niemal pięciu latach zdradził, że bez zapłacenia czterech tysięcy euro nie udałoby mu się zdać prawa jazdy.

Dopiero teraz wyszło na jaw, że Fabio Coentrao zapłacić cztery tysiące euro, aby zdać teoretyczną część egzaminu na prawo jazdy, która upoważniała go do podejścia do części praktycznej. Cała sytuacja miała miejsce w 2012 roku.

Portugalczyk, który rok wcześniej podpisał kontrakt z Realem Madryt, postanowił zdawać egzamin w dzielnicy Bragi, Vila Verde.

,,Bez pomocy nie zdałbym egzaminu" - takie słowa Coentrao wygłosił w rozmowie ze stacją OJogo.

Wedle informacji, jeden z egzaminatorów przeprowadził badania związane z gestami dłońmi, wskazując prawidłową odpowiedź na każde pytanie. Zawodnik Realu Madryt oczywiście znał każdą z nich.

W związku z zaistniałą sytuacją, Coentrao może mieć z tegu tytułu problemy. Do tej pory został ukarany grzywną trzech tysięcy euro, które zostaną przeznaczone dla Banku Żywności przeciwko głodowi w Bradze, ale w niedalekiej przyszłości ma zostać wytoczony mu proces sądowy o łapówkarstwo.

Znalezione obrazy dla zapytania fabio coentrao car


Źródło: marca.com

Tagi: Fabio Coentrao, Prawo jazdy, Real Madryt, Łapówka

Powiązane artykuły
Zobacz także

Komentarze (14 opinii) Obserwuj Dodaj opinię

dodano: 19.03.2017, 09:15, #1 noname [77.45.116.***]
Jak tak patrze na te komentarze czarodzieja, to aż dzień się polepsza XD. Dziecko musi mieć naprawdę zniszczone życie XD. Wyznawanie zasady ja mogę wszystko ale inni nic nie mogę doprowadzi Cię do niczego. Ale jak wolisz. Baw się w hipokryzję dalej.
dodano: 19.03.2017, 16:40, #2 czarodziej
Mistrzami hipokryzji są biali padalce z Madrytu z Ramosem na czele. Pique przynajmniej nie owija w bawełnę. Mówi tak jak myśli, nie kalkuluje tak jak madryckie ścierwa, które się wypowiadają dopiero wtedy jak są pewni, że mogą już ośmieszyć rywala (przykład Ramos, Jese, Raul). Pique jest chamski, ale w piłce jest za dużo aktorstwa, negocjacji i fałszywej tolerancji. Bardziej jest mi przykro jak taki Neymar czy Suarez zanurkuje niż jak Pique wyzwie Real od ku*ew, bo ma w dużej mierze rację. Zawsze byłem za wprowadzeniem powtórek i ukróceniem pajacowania, ale póki tak nie ma trzeba z tym żyć, a nie cieszyć się jak prześcieradła jak im pomogą, a lamentować jak pomogą Barcy.
dodano: 19.03.2017, 17:38, #3 SpiiQzor [95.160.154.***]
Gość niedawno zarzucał mi, że obrażam jego klub, a sam dopiero co zjechał Galaktycznych równo z ziemią. Na dodatek swój komentarz zaczyna od hipokryzji ;) a mówiłem, że czarodziej i arturro sami prowokują prawdziwych kibiców piłki nożnej.
dodano: 19.03.2017, 18:05, #4 czarodziej
Po pierwsze nie jesteś prawdziwym kibicem piłki nożnej tylko internetowym trollem obecnie z tydzień w spoczynku. Po drugie mówię, że zgadzam się z Pique co do jego oceny sytuacji. Zgadzam się z kimś kto obraża madrycki klub przytaczam to co on powiedział. Po trzecie dla takich zawodników jak Ramos nazwanie go zerem to nie jest obraza tylko stwierdzenie faktu. Nigdy nie pisałem, że Modric czy Bale czy nawet Navas jest ch*jem. Pisałem zawsze o Ramosie, Pepe czy Marcelo. A co do klubu jako ogółu to ciężko nazwać klub, który kradnie innym zawodników i dlatego właśnie jest słynny galaktycznym. Może na tle gównoklubów, które powstały na arabskich dolarach to Real nie wygląda najgorzej, ale najlepiej też nie. No i jak maszyna , której głową jest debil (Perez) może dobrze działać?
dodano: 19.03.2017, 22:39, #5 SpiiQzor [95.160.154.***]
A teraz dodatkowo obraziłeś mnie - wieloletniego kibica Realu. Hipokryta z ciebie do entej potęgi. Jesteś zwykłym visca el łebkiem z arturro na czele. Nie zamierzam się już więcej zniżać do twojego poziomu - otchłani.
dodano: 19.03.2017, 23:49, #6 czarodziej
ty żeś obrażał mnie i mój klub, więc dla mnie jesteś kibicem o wartości kurzu. Zgrywasz teraz świętoszka, ale nikt nie jest głupi i ludzie pamiętają ten syf co pisałeś wiele razy. Przy tym moje wypowiedzi to pikuś.
dodano: 20.03.2017, 05:29, #7 SpiiQzor [94.254.240.***]
Nie zapominaj, że swój syf pisałeś na długo przede mna. Nie pozdrawiam.
dodano: 21.03.2017, 00:14, #8 czarodziej
SpiQtasie nie zapomnij, że najpierw był gość o nicku Szopiks, który wylewał swój szlam do internetu zanim ta strona przeszła wizualny tuning i za nim byłem jeszcze ja. Może nadal tutaj śmierdzi mam co do tego duże obawy, może przyszli "godni" następcy taki jak ty, Qrewski czy Golazo. Może nawet to jedna i ta sama osoba.
dodano: 20.03.2017, 09:59, #9 Arturro [88.220.49.***]
Czarodziej, popieram Cię w całej rozciągłości. Psudouczciwy i rozdający reklamówki z długopisami madrycki szlam nie powinien istnieć na tej galaktyce. Pewnie stąd nazwa "galacticos". Wszystko jasne :) Serdecznie pozdrowienia dla SpiiKutasa, Kórewskiego i Golazo.
dodano: 18.03.2017, 14:34, #10 czarodziej
Jakoś mnie nie dziwi, że piłkarz Realu nie popisał się inteligencją.
dodano: 18.03.2017, 18:26, #11 Królewski [5.174.206.***]
Za to ty się popisujesz, jak twój mistrz twittera.
dodano: 19.03.2017, 03:46, #12 czarodziej
Mój mistrz twittera bierze się za tematy, które wśród wielu piłkarzy budzą lęk. No chyba, że przeciwnikom się powiedzie to wtedy stosują swoje mądrości.
dodano: 18.03.2017, 23:39, #13 Arturro [188.146.8.***]
Do paki z nim, niech mu tam wyczyszczą kakao :)
dodano: 19.03.2017, 00:54, #14 SpiiQzor [94.254.178.***]
Zachowuj się
R E K L A M A
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.