Deportivo Alaves Athletic Bilbao Atletico Madryt FC Barcelona Celta Vigo Deportivo La Coruna Eibar Espanyol Granada Las Palmas Leganes Malaga Osasuna Real Betis Real Madryt Real Sociedad Sevilla Sporting Gijon Valencia Villarreal

Viktor Kassai i jego koncert na Bernabeu [MARCA]

Liga Mistrzów Cezary @19.04.2017 | Przeczytano 6008 razy

Źródło: marca.com

Hiszpański dziennik MARCA wyszczególnił siedem kontrowersyjnych sytuacji, w którym arbiter wczorajszego spotkania, Viktor Kassai mógł popełnić błąd.

Dyspozycja węgierskiego arbitra w spotkaniu pomiędzy Realem Madryt i Bayernem Monachium będzie długo rozpamiętywana, jednak nie ze względu na wzorowe sędziowanie, a poważne kontrowersje.

Dwóch dziennikarzy hiszpańskiego dziennika MARCA - Andujar Oliver i Rafa Guerrero postanowili dokonać analizy każdego z tych wydarzeń, które według nich w dużym stopniu wpłynęły na końcowy rezultat tego spotkania i ostateczny awans Królewskich do półfinału Ligi Mistrzów.

1. Druga żółta kartka dla Vidala

Sytuacja miała miejsce w 48. minucie. Według obu dziennikarzy, Chilijczyk bez wątpienia powinien zostać wyrzucony z boiska po tym zdarzeniu.

2. Rzut karny po faulu na Robbenie

Oliver i Guerrero uważają, że rzut karny obowiązkowo powinien zostać odgwizdany, a ponadto Casemiro po raz kolejny zasłużył na wydalenie z boiska.

3. Spalony Lewandowskiego przy golu na 1:2

Reprezentant Polski wyraźnie był na spalonym przy drugim trafieniu dla Bawarczyków, choć piłkę do własnej bramki skierował Sergio Ramos.

4. Druga żółta kartka dla Casemiro

W 80. minucie Brazylijski pomocnik ponownie sfaulował Arjena Robbena i ponownie mu się upiekło. Zdaniem obu dziennikarzy, tym razem Casemiro również zasłużył na wydalenie.

5. Druga żółta kartka dla Vidala

W przypadku tej sytuacji dziennikarze mieli podzielone zdania. Oliver Andujar uważa, że kartka dla Vidala po tej sytuacji była wyraźnym błędem i niedopatrzeniem sędziego, natomiast Rafa Guerrero twierdzi, że Chilijczyk słusznie wyleciał z boiska i mógł się cieszyć, że nie stało się to po faulu na Isco, kiedy zaatakował go wślizgiem od tyłu.

6. Ronaldo na spalonym przy golu na 2:2

Tutaj sytuacja nie pozostawiła wątpliwości - obaj dziennikarze zgodnie stwierdzili, że Portugalczyk jak najbardziej znalazł się na pozycji spalonej po dograniu od Sergio Ramosa.

7. Ronaldo na spalonym przy golu na 3:2

Według Rafy Guerrero, Portugalczyk również spalił przy bramce na 3:2, a pondto wskazał na pozycję bocznego arbitra, który wyraźnie spóźnił się za tą akcją.

Tagi: Andujar Oliver, Bayern Monachium, kontrowersje, liga mistrzów, Marca, Rafa Guerrero, Real Madryt, Viktor Kassai