Real za burtą. Zabrakło jednego gola.

bartas23fcb @30.04.2013 | Przeczytano 2139 razy

Real za burtą. Zabrakło jednego gola.
R E K L A M A

Niestety. Real Madryt pokonał Borussię Dortmund 2-0, jednak to nie wystarczyło do awansu. Zaliczka Niemców z pierwszego meczu pozwoliła im zagwarantować sobie miejsce w wielkim finale Ligi Mistrzów na Wembley. 

W pierwszej połowie podopieczni Mourinho powinni zdobyć co najmniej dwie bramki, jednak nie wykorzystali swoich sytuacji.

W drugiej zaś Borussia o mało co nie zdobyła gola, strzał Lewandowskiego zatrzymał sie na poprzeczce. Dopiero w końcówce Galaktyczni umieścili piłkę w bramce BVB. 83. minuta i gol Benzemy, 5 minut później Sergio Ramos

Real pokazał charakter, ambicje i wolę walki, niestety mecz na Signal Iduna Park okazał się decydujący.

Hiszpański finał nie dojdzie do skutku, bardzo wątpliwy jest w ogóle występ w Londynie jakiejkolwiek drużyny z La Liga. 


Źródło: ligabbva.pl

Tagi: benzema, Borussia Dortmund, Real Madryt, Sergio Ramos

Powiązane artykuły
Zobacz także

Komentarze (56 opinii) Obserwuj Dodaj opinię

dodano: 04.05.2013, 22:22, #1 ryba84
choszcz z całym szacunkiem ale jełopów to szukaj u siebie w rodzine-nie tu na forum...
dodano: 04.05.2013, 21:55, #2 Tyreus
z miłą chęcią zobaczyłbym go [Pellegriniego] w barcelonie. chociaz wątpię żeby szefowie z camp nou wywalili Tito. pewnie wszyscy w barcelonie twierdzą że wszystko jest w porządku i jakoś się ułoży. myślę że po wymianie przynajmniej 3 zawodników z podstawowego składu może się to jakoś ułożyć, ale też nie widzę pomysłu na grę w tym co robi Tito, a przecież był z drużyną od lat, mógł się przygotować na przejęcie klubu, miał wolną rękę przy transferach (a może nie, ale to by o nim dobrze nie świadczyło).
dodano: 04.05.2013, 13:23, #3 kgkg
Alternatywą dla Barcy jest Pellegrini, ponoć do wzięcia po sezonie...
Choć liczę, że jednak zahaczy o SB, no zobaczymy:)
dodano: 03.05.2013, 15:44, #4 choszcz
BM działa tak jak niemieckie auta
dodano: 03.05.2013, 14:52, #5 Vusapion
ryba nie rozumiem, jak aż tak bardzo można nie lubić Realu, żeby nawet ewidentne sytuacje interpretować zgoła inaczej. Szkoda królewskich, bo niby sędziowanie aż tak złe nie było, to o wyniku w pewnym stopniu zdecydowało, ale można było wygrać i tak, więc pogratulować za walkę i zaangażowanie, zganić za pierwszy mecz i mieć nadzieję, że w przyszłym roku się uda.

Co do barcy, myślałem, że chociaż u siebie zagrają na miarę wielkiego klubu, którym są, a niestety zobaczyłem przestraszonych chłopców próbujących złapać wiatr. Jedynym piłkarzem, który się starał to strzelec jedynej bramki, nie zasłużył na samobója.

Tito od początku nie wierzył w awans i tym samym nie był wstanie dać impulsu drużynie do wzmożonego wysiłku, nie rozumiem tylko, jak Leo mógł nie grać w tym meczu, a grać w Bilbao.

Jeśli chodzi o finał to jeżeli Bawarczycy zagrają tak, jak w półfinale to nie mają się czego obawiać, bo są jak fantastyczna maszyna w której wszystko działa bezbłędnie na najwyższych obrotach.
dodano: 03.05.2013, 13:49, #6 choszcz
kgkg,eYo- wy z rybą nie wygracie bo ten jełop coś powie i jak małe dziecko nie chce słuchać tylko zatyka uszy.
dodano: 03.05.2013, 12:10, #7 kgkg
Bramka na wagę awansu- rzut karny w Niemczech podyktowany po przyjęciu piłki ręką przez Reusa, jest szczęście czy nie ma? Gdyby sędzia był ustawiony bardziej po lewej (z punktu widzenia Reusa) wychwyciłby to, tak nic nie zobaczył, jak dla mnie szczęście.
I jeszcze wiele, wiele innych...
dodano: 03.05.2013, 10:09, #8 ryba84
wiesz... moim zdaniem to oni z malagą to mieli mega pecha. Sam Mario miał z 4 setki w dwumeczu, Reus następny. Malage spokojnie mogli zmieść w Hiszpanii. Pech z Realem na ESB bo mecz przez przypadek zremisowany. Z MC też remis a mogłoby być spokojnie z 4:1. Moim zdaniem BVB to w tym roku najlepiej obok BM grająca drużyna. Tu nie ma mowy o szczęściu/przypadku...
dodano: 02.05.2013, 22:00, #9 eYo
ryba chociaż by to szczęscie w końcówce meczu z Malagą
dodano: 01.05.2013, 23:34, #10 gogi
No szkoda, ale cóż za rok Real się odkuje :-):-):-):-):-)
dodano: 01.05.2013, 23:20, #11 patryk_barca
gogi ja tez wole BVB (warto nadmienic ze gra tam ...) Mial byc Hiszpanski final a tu nawet jedna druzyna z La Liga nie zagra
dodano: 01.05.2013, 23:13, #12 gogi
Załamka. Szkopski finał, z dwojga złego wolę BVB
dodano: 01.05.2013, 22:55, #13 kamila7
Barca strzeliła.. tyle że nie do swojej bramki..
dodano: 01.05.2013, 22:51, #14 patryk_barca
Real chociaz potrafil strzelic
Barca niestety znow bez zadnego pomyslu na gre. Tito powinien odejsc po dzisiejszym meczu bo raczej nic sie nie zmieni jesli on dalej bedzie trenerem
dodano: 01.05.2013, 22:10, #15 ryba84
Tyreus i jakie szczeście BVB ci chodzi?
dodano: 01.05.2013, 21:47, #16 Tyreus
z doświadczenia wiem, że te drużyny które zasługują (Bayern drugi raz z rzędu w finale) nie zdobywają pucharu, a te które na niego nie zasłużyły (Borussia mająca więcej szczęścia) wygrywają finał.
dodano: 01.05.2013, 20:59, #17 gogi
Liczę na to, że Barca zdoła odrobić stratę...
Ciężko mi to mówić, no ale cóż...
dodano: 01.05.2013, 20:00, #18 dreamcast26
Calym sercem zawsze za realem,ale dzis tez kibicuje barcelonie.Powiem madre slowa historia zawsze ma swoj poczatek a jesli ktos zamierza dokonac zmian w historii to jest to Barcelona i Real - mojemu Realowi sie to nieudalo,ale moze Barcelonie sie powiedzie.Patrzac na ogolem caly sezon Barcy wygrywaja wysoko nawet 3-4-5 goli przewaznie do zera lub do jednego i jest to mozliwe.Wiem,ze rywal jest mocny i bedzie w czolowkach przez najblizsze lata ale........ 20;45 Barcelona - Bayern ../..
dodano: 01.05.2013, 18:50, #19 fan_calej_barcy
szkoda, pokazali wole walki, naprawdę szacunek dla nich za walkę, nie będzie hiszpańskiego finału ale mam nadzieje że dziś barca strzeli chociaż 4 bramki i dogrywka...
dodano: 01.05.2013, 17:01, #20 Szopiks20
Szkoda bardzo szansy Ozila .Trudno wytłumaczyc fakt, ze Real gra pięknie kiedy jest ,,pod scianą ,, .W 1 meczu brakowało wszystkiego ,co zawierał rewanz.Bernabeu to magiczne miejsce ,lecz sie nie udało ,zabrakło kilku cali.Ile jeszcze wody upłynie by Królewscy wykorzystali szanse wejscia do finału?Bo zasłuzyli juz na to dawno.
dodano: 01.05.2013, 16:45, #21 Adrian13
Niestety zabrakło minimalnie szczęścia, okazji do strzelenia było wiele no ale cóż...
Mam nadzieję że ten finał będzie choć w połowie hiszpański i Barcelona zmiażdży Bawarczyków.
Za rok puchar leci do Madrytu.
Hala Madrid!!
VeB!!
dodano: 01.05.2013, 16:17, #22 TheKlucha
Chyba po raz pierwszy widzę by kibice Realu pisali, że są za Barcą :)
Widać, że nie sezonowcy.
Co do Real-BvB. Naprawdę minimalnie brakowało :
dodano: 01.05.2013, 14:09, #23 AdrianCR7
Real zagrał świetny mecz. Kamil1977 zgadzam się może Benzema wykorzystał by choć jedną sytuację w pierwszej połówce.
Nie lubię barcy i Messiego ale dziś będę im kibicować ponieważ bardziej od barcy nie lubię bayernu. Niech Messi pokarze swój geniusz i strzeli 4 gole i David Villa jedną to będzie po sprawie.BVB ma zostać wgnieciona w ziemie.
Hala Madrid!!!
dodano: 01.05.2013, 13:51, #24 ChillMos
@la_ninita
racja

Według mnie Real zagrał dobry mecz, przygniótł Borussię.
Brakowało przede wszystkim skuteczności i tego ostatecznego śmiertelnego ciosu w tych akcjach.
Oczywiście, można spekulować, ale wydaje mi sie, że mimo wszystko mecz był spokojnie do wygrania, kwestia tego, że te 2 bramki zostały strzelone tak późno.
dodano: 01.05.2013, 12:46, #25 Kamil1977
Moim zdaniem wielkim błędem było wystawienie Higuaina w pierwszej jedenastce on potrzebuje kilka setek , aby strzelić gola .. No cóż może w następnej edycji LM się uda. iHala Madrid !!
dodano: 01.05.2013, 12:33, #26 la_ninita
Boże... Jak tu widzę komentarze kibiców Realu, którzy wierzą w Barcę... Zaraz będę płakać jak wczoraj po golu Ramosa bądź jak sam Ramos po meczu...

Real we wczorajszym meczu pokazał, że walczy do końca. Kibice Królewskich niech będą dumni. Chcę być tak samo dumna z Barcy po dzisiejszym meczu i - miejmy nadzieję - remontadzie. VeB!
dodano: 01.05.2013, 12:05, #27 Stev
Nam zabrakło tego szczęścia, teraz trzeba liczyć na barce.

Hala Madrid
"Dumni Po Zwycięstwie, Wierni Po Porażce."
dodano: 01.05.2013, 11:56, #28 Marcys92
jak czy tam wypowiedzi kibiców realu (sądząc po waszym avatarze, jestescie kibicami realu) nie zasługujecie na bycie Madridistas. Wg mnie Real zagrał wspaniały mecz, nie można im odmówić woli walki i zaangażowania. jedyne czego brakowało to szczęścia którego borusia w tym dwumeczu miała za wiele. Na zawsze w sercu REAL MADRID
dodano: 01.05.2013, 11:48, #29 choszcz
gogi- może od przyszłego sezonu bd klątwa finału ;D
dodano: 01.05.2013, 11:42, #30 choszcz
*
dodano: 01.05.2013, 11:41, #31 choszcz
Czkawy 04 jprdl bez komentarza -,- ,,morze" zamiast może i treść ... nie bd komentował . Ogólnie Realu nie lubię ,ale jest mi ich szkoda ,walczyli do końca, szkoda ,że w pierwszej połowie Mesut nie trafił. Mam nadziej ,że Barca dzisiaj obroni honor hiszpańskich drużyn i wywalczy choćby karane.
dodano: 01.05.2013, 11:10, #32 miki454
Zgadzam się z opinią Czkawy04 . Moim zdaniem oba zespoły czyli Real I Barca w 1 meczach poległy fizycznie . Szkoda mi Realu i zawodników , w przyszłym sezonie będzie nowy trener takze powinno być lepiej . Szanuję wyczyny Mourhino i jego styl prowadzenia zespołu , ale nic nie trwa wiecznie , kiedys musi odejść i wydaje sie ze to jest dobry moment na zakonczenie sezonu zobaczymy co i jak i wtedy sobie pogadamy :D
dodano: 01.05.2013, 10:46, #33 Czkawa04
Jprdl. co to się dzieje z tym Realem...
Jak nie 1 / 8 to 1 / 2 ...
No i Mourinho skończy przygodę z Realem tak jak ją zaczął
Zdobędzie tylko puchar króla ( Oby ) !!

Niby Królewscy, a nie potrafią wygrać z takimi drużynami, no cóż...
Teraz to już raczej jest przesądzone, że odejdzie i Mou i Cr7
Wspaniały trener bez pucharów
Wspaniały zawodnik bez trofeów
Tak być nie Morze :D )))

Liczymy w nasz wspaniały Real, że uda im się zdobyć wymarzony puchar za rok !! xD
dodano: 01.05.2013, 10:44, #34 ryba84
w dwumeczu zdecydowanie nepsza bvb... ZDECYDOWANIE. Awansował lepszy i to najważniejsze-sędziowie nie mieli na nic wpływu. Największy zawód Kryśka-kolejne ważne spotkanie w którym absolutnie nic nie pokazał. Czasami tak bywa. Cieszy to że nasze chłopaki osiągneli taki sukces. Trzymam za nich kciuki w finale.
dodano: 01.05.2013, 09:11, #35 Adviser
No to po Gran Derby w finale :/ Ale końcówka meczu była mocna. Szkoda, że Real tak późno się obudził. Cóż, zabrakło naprawdę niewiele.
dodano: 01.05.2013, 09:02, #36 comowiakozly
Najbardziej zawinił Webb, nie podyktował karnego na Higuainie :(
gdyby był karny na 99% byłby finał ale mówi się trudno.. Pozostaje tylko liczyć na finał w następnej edycji LM
dodano: 01.05.2013, 00:41, #37 mgrycyk
Powiem tak bardzo liczyłem na hiszpanski finał ale nic z tego :( ale mowiecie o sytuacjach realu z tego co widzem do Lewy tez mogł strzelic (poprzeczka interwencja lopoza) wiec jak by strzelił to po meczu wiec niby nie wiele zabrakło ale dortmund tez mogł spokojnie jedna bramke strzelic ...
dodano: 30.04.2013, 23:56, #38 Siemano_Marcin
Benzema zaczął mecz*
dodano: 30.04.2013, 23:55, #39 Siemano_Marcin
Nie wiem jak wy sądzie ale dizel (Benzema) zrobił dobra zmianę i Pipa (Higuain) starał się to było widać ale brak skuteczności może gdyby Benzema zalacz mecz a Higuain by wszedł z ławki może byłby finał,w sumie to Benzema strzelił bramę i jak się nie mylę miał asyste przy drugiej bramce .Trudno się mówi nie ma co gdybac:)
dodano: 30.04.2013, 23:44, #40 Grand_RM
RizardCR7 macz racje za dużo szczęścia mają, żeby nie było tak jak z Chelsea bo oni też mieli kupę szczęścia
dodano: 30.04.2013, 23:41, #41 gogi
Była klątwa 1/8 teraz jest klątwa 1/2 ;p
dodano: 30.04.2013, 23:38, #42 RizardCR7
Po tym dwumeczu widze jak niesprawiedliwa jest pilka nozna , karny w Dortmundzie nie powinien byc odgwizdany Reus najpierw zagrał pilke reka potem był rzekomo faulowany, a dziś szkoda szansy jaka zmarnował Ozil nie wiem co sie stalo bo zawsze podawał do kolegów a teraz zachciało mu sie strzelac , mam nadzieje ze BvB nie wygra LM bo na to nie zasługują , fakt byli dużo lepsi w 1 meczu w tym słabsi ale awansowali cóż stało sie ale nie zasługują na LM bo powinni odpaść juz z Malaga coś za duzo szczescia jak na jedna edycje tych elitarnych rozgrywek.
dodano: 30.04.2013, 23:30, #43 Grand_RM
wolę walki*
dodano: 30.04.2013, 23:28, #44 Grand_RM
tak miała wyglądać linia obrony w 1 meczu, brawa za wolę bramki, szkoda, że kibice trochę ucichli w drugiej połowie
dodano: 30.04.2013, 23:23, #45 kamila7
no karne to jednak też niezła loteria.. ale tak 4:0 myślę, że nikt tym wynikiem by nie pogardził
dodano: 30.04.2013, 23:20, #46 gogi
Nawet 4:0 i karne na korzyć Barcy...
dodano: 30.04.2013, 23:19, #47 kamila7
boli to, że znów dwie najlepsze hiszpańskie drużyny, które od początku należą do faworytów LM, muszą pożegnać się z rozgrywkami w półfinale.. jej tak nie może być.. Barca - niech moc będzie jutro z tobą! Poprosimy 'skromne' 5:0 ;D
dodano: 30.04.2013, 23:14, #48 Siemano_Marcin
Siedzę i nie wiem co myśleć:( było blisko dla tego tak boli:( Zawsze w sercu Real Madryt
dodano: 30.04.2013, 23:06, #49 patryk_barca
ten Lopez jest swietny
najlepszy transfer Realu w ostatnich latach chyba
dodano: 30.04.2013, 23:02, #50 Grand_RM
oby Barca miała więcej szczęścia i w finale zmiotła bvb z ziemi najmniej 5-0 (w najgorszym wypadku niech zrobi to Bayern)

Świetny mecz Modrica, słaby mecz Ronaldo-tak jakby się zamienili wcieleniami.
Najbardziej szkoda mi sytuacji Oezila z pierwszych 15 min, mógł podawać do Ronaldo.
Szkoda mi też bezmyślnego zachowania Alonso w pierwszym meczu (chodzi mi o rzut karny)
dodano: 30.04.2013, 23:01, #51 gogi
Cała obrona zagrała wyśmienicie, ale cały atak zawiódł, mnie zawiódł. Ciężko mi się z tym pogodzić no naprawdę;/;/;/
dodano: 30.04.2013, 23:01, #52 Vusapion
Barca oby awansowała do finału, bo dwie szwabskie drużyny to jest nie do strawienia.
dodano: 30.04.2013, 23:00, #53 Siemano_Marcin
Ozil nie zawiódł dobry mecz tylko tej akcji szkoda:( Ronaldooo taki piłkarz zazwyczaj przelewa szale całego meczu,wiem cała druzyna gra ale to w takich meczach jednostki wgrywają mecze,jeden gol!! Ronaldo on zawiódł na niego liczyli wszyscy