Deportivo Alavés Athletic Bilbao Atlético Madryt FC Barcelona Celta Vigo Deportivo La Coruña Eibar Espanyol Getafe Girona Las Palmas Leganés Levante Málaga Real Betis Real Madryt Real Sociedad Sevilla Valencia Villarreal
Biografia

Nolito rozpoczynał swoją karierę w szkółce klubu UD Algaida de Sanlúcar. W 2000 r. wstąpił do rezerw Atlético Sanluqueño, gdzie, trenowany przez Manolo Moscosio, grał z takimi piłkarzami jak chociażby José Manuel Jurado (Schalke 04). W lipcu 2008 r., po wygraniu Segunda Division B z Écija Balompié, trafił do rezerw Barcelony. Do pierwszej drużyny został powołany po raz pierwszy 28 października 2008 r. na spotkanie Pucharu Króla z Benidormem. Nie zagrał tam jednak ani minuty. Ligowy debiut zaliczył 3 października 2010 r., zmieniając kontuzjowanego Pedro w 78 minucie meczu z Mallorcą (1-1). 10 listopada zdobył swoją pierwszą bramkę w barwach pierwszej drużyny przeciwko AD Ceuta w Pucharze Króla. 1 lipca 2013 oficjalnie został ogłoszony nowym zawodnikiem Celty Vigo.