Deportivo Alaves Athletic Bilbao Atletico Madryt FC Barcelona Celta Vigo Deportivo La Coruna Eibar Espanyol Granada Las Palmas Leganes Malaga Osasuna Real Betis Real Madryt Real Sociedad Sevilla Sporting Gijon Valencia Villarreal

Pablo Sarabia

Biografia

W latach 2004 - 2009 był zawodnikiem młodzieżowych drużyn Realu Madryt. 4 grudnia 2009 roku przeniesiony został do klubu filialnego Realu Madryt - Real Madryt Castilla.

Sarabia zadebiutował w Segunda Division B, 3 stycznia 2010 roku w meczu przeciwko AD Alcorcón. Dwa tygodnie później, 17 stycznia 2010 roku Pablo zdobył swojego pierwszego gola oraz zaliczył asystę w meczu przeciwko Racing Santander B.

W 2009 roku Sarabia wziął udział w Mistrzostwach Świata U-17 odbywających się w Nigerii i zdobył z reprezentacją Hiszpanii brązowy medal.

8 grudnia 2010 roku zawodnik Castilli oficjalnie zadebiutował w pierwszej drużynie Realu Madryt. Hiszpan zmienił w 72. minucie meczu pomiędzy Królewskimi a AJ Auxerre w ramach rozgrywek Ligi Mistrzów UEFA gwiazdę madryckiej drużyny, Cristiano Ronaldo. Na murawę boiska wybiegł z numerem 33. Wychowanek Realu brał czynny udział w akcji, po której Karim Benzema ustalił wynik spotkania na 4:0 dla Los Merengues.

Kariera
Klub Data przyjściaData przyjścia Data odejściaData odejścia
Sevilla Sevilla 01.07.2016 do dziś
Getafe Getafe 01.07.2011 30.06.2016
Real Madryt Castilla Real Madryt Castilla 01.07.2010 30.06.2011
Statystyki rozgrywek
Lp. Rozgrywki Suma Wyjściowa jedenastka Zszedł w trakcie meczu Wszedł z ławki Minuty na boisku Zdobyte gole Asysty Żółte kartki Czerwone kartki po drugiej żółtej Bezpośrednie czerwone kartki