Deportivo Alaves Athletic Bilbao Atletico Madryt FC Barcelona Celta Vigo Deportivo La Coruna Eibar Espanyol Granada Las Palmas Leganes Malaga Osasuna Real Betis Real Madryt Real Sociedad Sevilla Sporting Gijon Valencia Villarreal

Léo Baptistão

Biografia
Rayo Vallecano

Baptistão przeniósł się do Rayo Vallecano z Brazylii w wieku 16 lat. 25 sierpnia 2012 roku zadebiutował w pierwszym zespole, w wygranym 2-1 wyjazdowym meczu z Realem Betis. Trafił bramkę i asystował przy golu Pitiego. 16 września 2012 roku ponownie trafił do siatki w przegranym 3-4 meczu z Atletico Madryt. Szybko stał się podstawowym piłkarzem drużyny Paco. 3 listopada 2012 roku dwa razy asystował Pitiemu w wygranym 2-1 meczu z Malagą. W sezonie 2012/13 kiedy to Rayo Vallecano występowało w Primera División miał niebagatelny wpływ na wyniki rewelacyjnie spisującego się zespołu. Brazylijczyk z włoskim paszportem rozegrał w tamtym sezonie 28 spotkań, z czego 26 w wyjściowym składzie strzelając 7 bramek. Młody napastnik ostatni mecz rozegrał w połowie kwietnia z RCD Mallorcą remisując 1:1. Później w ojczyźnie przechodził rehabilitację po odniesionej kontuzji.

Atlético Madryt

3 czerwca 2013 roku podpisując 5-letni kontrakt został piłkarzem Atlético Madryt. Klub z Madrytu zapłacił za niego 6 000 000 euro. W barwach Los Indios dostał szansę występowania na arenach międzynarodowych podczas Ligi Mistrzów.

11 stycznia 2014 roku został wypożyczony do Betisu. Natomiast latem 2014 wypożyczono go do Rayo Vallecano.