Deportivo Alaves Athletic Bilbao Atletico Madryt FC Barcelona Celta Vigo Deportivo La Coruna Eibar Espanyol Granada Las Palmas Leganes Malaga Osasuna Real Betis Real Madryt Real Sociedad Sevilla Sporting Gijon Valencia Villarreal
Relacje
Świetny mecz na Camp Nou, Barca pokonuje Valencię

Relacje Cezary @19.03.2017

W ostatnim meczu przed przerwą reprezentacyjną, FC Barcelona grająca przez całą drugą połowę w przewadze pokonała Valencię 4:2.

Ostatni komentarz: "Zobaczymy kto bedzie wkurw*ony po el clasico :)" - SpiiQzor

11
Celta zwycięża w Derbach Galicji!

Relacje M.Kostarski @19.03.2017

Drugi raz w tym sezonie lepsi w „O Noso Derbi” okazali się być piłkarze Celty Vigo. Tym razem na Riazor pokonali gospodarzy 1:0. Triumf nad odwiecznym rywalem pozwolił przerwać serię Celestes 4-ech meczów bez zwycięstwa.
Atletico nie daje szans Sevilli!

Relacje fizi94 @19.03.2017

W hicie 28. kolejki Primera Division Atletico Madryt pokonało na własnym boisku ekipę Sevilli 3-1!

Ostatni komentarz: "Mi jest aż przykro jak patrzę co się stało w tym tygodniu z Sevillą." - czarodziej

1
Tragiczny mecz na Butarque

Relacje Mikołaj Zimoch @19.03.2017

Remis Leganes z Malagą, po jednym z najsłabszych meczów tego sezonu.

Ostatni komentarz: "Niechcący wytypowałem 1:1. Opatrzność nade mną czuwała, że nie obstawiłem zwycięzcy." - czarodziej

1
Trzy punkty wędrują do Alaves

Relacje M.Kostarski @18.03.2017

Na Estadio Mendizorrotza gospodarze potwierdzili swoją dobrą formę, pokonując Real Sociedad 1:0. Poza jedną wpadką z Granadą, Babazorros prezentują się ostatnio świetnie i regularnie zdobywają punkty.
Królewscy zdobywają San Mames!

Relacje fizi94 @18.03.2017

W meczu 28. kolejki Primera Division Athletic Bilbao przegrał na własnym boisku z Realem Madryt 2-1!

Ostatni komentarz: "Haha Real!!!! I dalej po ligę !!!HM!!!" - CR 007 Golazo

2
Remis na Estadio Ipurua

Relacje Mikołaj Zimoch @18.03.2017

Katalończycy uratowali jeden punkt.
UD Las Palmas lepsze w ,,pojedynku żółtych"

Relacje Cezary @17.03.2017

W meczu otwierającym zmagania w 28. kolejce LaLiga, UD Las Palmas grające przez większość meczu w przewadze pokonało Villarreal 1:0.
Chwilowy kryzys zażegnany? Celta pewnie pokonuje Krasnodar!

Relacje Mikołaj Zimoch @16.03.2017

Celta na pełnym spokoju awansowała do następnej rundy Ligi Europy.

Ostatni komentarz: "Na jedno się cieszę na drugie nie. Celta jest w formie i oby utrzymała ją do zaległego meczu z Realem." - czarodziej

2
Leicester znów zaskoczyło wszystkich!

Relacje M.Kostarski @14.03.2017

Mistrzowie Anglii pokonali 2:0 Sevillę i sensacyjnie awansowali do ćwierćfinału Ligi Mistrzów! Po sobotniej wpadce z Leganes w La Lidze, Los Nervionenses kolejny raz rozczarowują swoich kibiców.

Ostatni komentarz: "Mimo wszystko Bayern ma lepsze nazwiska i przede wszystkim Lewego. Włosi pewnie będą grać bardziej z kontry. Oba kluby wielkie, ale chyba wolę Juve." - czarodziej

8
Podział punktów na El Sadar

Relacje Mikołaj Zimoch @13.03.2017

Sytuacja Osasuny pozostaje dramatyczna.
Ramos zapewnia zwycięstwo i pozycję lidera!

Relacje Mikołaj Zimoch @12.03.2017

Królewscy wywalczyli komplet punktów na Bernabeu!

Ostatni komentarz: "PS. Utrzymuje Real to też błazen nie król. Nawet nie wiem czy bardziej klub czy kibice po ostatniej żenującej petycji... Ale klub to kibice, więc się..." - czarodziej

14
Deportivo pokonuje Barcelonę!

Relacje M.Kostarski @12.03.2017

Deportivo La Coruna niespodziewanie wygrało z Barceloną 2:1. Duma Katalonii jeszcze dziś może utracić fotel lidera La Ligi.

Ostatni komentarz: "Chyba najbardziej PSG to szkoda kibicom Realu. Ciekawe jakby Barca była na ich miejscu to czy też by hipokryci tak płakali." - czarodziej

11
Derby Kraju Basków dla Athletiku!

Relacje Cezary @12.03.2017

W meczu otwierającym niedzielne zmagania w 27. kolejce LaLiga, Athletic Bilbao po świetnej grze pokonał w derbach regionu Kraju Basków ekipę Realu Sociedad 2:0.
Niezawodny Griezmann zapewnia komplet punktów!